Alicia Vikander’in Lara Croft’u Canlandıracağı Tomb Raider’dan Detaylar

0 78

Detaylarıyla heyecanı yükselten yeni Tomb Raider projesinin vizyon tarihi açıklandı. Warner Bros. Pictures ve MGM şirketlerinin ortak yapımı Tomb Raider filmi için öngörülen vizyon tarihi 16 Mart 2018 olarak açıklandı.

Altair (Assassin’s Cred), Ajan 47 (Hitman), Kratos (God of War), Gordon Freeman (Half Life) gibi karakterler arasında en tanınmışlarından biri olan Lara Croft (Tomb Raider), yeni filmiyle tekrardan izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Warner Bros. Pictures ve MGM şirketlerinin ortak yapımı yeni Tomb Raider, geleceğini duyurmasının ardından küçük detayları ile heyecan yaratmış ve ne zaman vizyona gireceği merak konusu olmuştu. 2017 yılında vizyona girmesi tahmin edilen film izleyicileri ters köşe yaptı. Tomb Raider filminin 16 Mart 2018 tarihinde vizyona gireceği açıklandı.

Alicia Vikander - Ex Machina

Lara Croft Karakterini Canlandıracak İkinci Oyuncu: Alicia Vikander

Daha önce ortaya çıkan detaylara göre Star Wars: The Force Awakens filminde Rey karakteriyle izlediğimiz Daisy Ridley, yeni Lara Croft olacağı söylentileri dolaşmış ancak asılsız olduğu ortaya çıkmıştı. 2001 yılında Angelia Jolie’nin hayat verdiği karakteri Danimarkalı Kız (The Danish Girl) filmindeki üstün performansıyla Oscar’a uzanan Alicia Vikander canlandıracağı ortaya çıktı. The Hollywood Reporter’dan gelen haberlere göre Vikander karakteri canlandırmak için sözleşmeyi imzaladı.

Daha Genç Tomb Raider İçin 2018’i Beklememiz Gerekiyor

Açıklanan vizyon tarihiyle bir bekleyenleri şaşırtan Tomb Raider filminin yönetmeni Roar Uthaug, “İzleyici karşısına çıkacak olan Lara Croft karakterinin daha çok insan gibi olması gerektiğini düşünüyor ve istiyorum. Hikayeyi beyaz perdede işlerken böyle olmasını istiyorum. Norveçli içgüdülerim bunun böyle olması gerektiğini söylüyor.” demiş. Yeni nesil Tomb Raider filminde Croft’un daha genç ve maceracı yönlerine odaklanacaklarını dile getirmişti.

Transformers 5: The Last Knight filminin senaristi Geneva Robertston-Dworet tarafından kaleme alınacak Tomb Raider filmi, 16 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.

Cevap bırakın