Ant-Man 2 Filminden Fragman

0 303

Süper kahraman filmleri karakterleri ve hikayeleri ile fazlasıyla ilgi çeken yapımlar arasında yer alıyor. Öyle ki geçtiğimiz hafta vizyona giren Avengers: Infinity War dünya çapında büyük gişe başarısı ve övgülerle karşılandı. İzleyicilerin süper kahraman filmlerine olan ilgisi bir kere daha kanıtlanmış oldu. Bu ilgi Marvel Sinematik Evreni’nin mütevazi ancak etkili olan karakteri Ant-Man‘in kendine has filminde de ortaya çıkmıştı.

2015 yılında vizyona giren ve ülkemiz sinema salonlarında 427.204 kişi tarafından izlenen Ant-Man’in ikincisi Ant-Man and the Wasp‘in yeni detayları geldi. İlk filmin yönetmenliğini üstlenen Peyton Reed’in çektiği ikinci film Ant-Man 2‘den yeni fragman yayınlandı.

Karinca Adam ve Esek Arisi filmi izle

Ant-Man 2 Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Ant-Man and the Wasp olarak anılan ikinci film Scott Lang’in yeni tehditler karşısında Hope van Dyne ile birlikte çalışacağı zorlu görevi anlatacak. Film 6 Temmuz 2018 tarihinde vizyona girecek.

Ant-Man and the Wasp Oyuncuları ve Karakterler

Peyton Reed’in yönetmen koltuğunda oturduğu ikinci filmde Ant-Man karakterini Paul Rudd, Wasp karakterini Evangeline Lilly canlandırıyor. Ayrıca ilk filmde yer alan Laurence Fishburne, Walton Goggins ve Michelle Pfeiffer ile birlikte yeni isimlerden Michael Douglas, Judy Greer ve Michael Pena yer alıyor.

Cevap bırakın