Arınma Gecesi 3’ten Türkçe Fragman Yayınlandı

0 1.454

Hissettirdiği hassas konularla izleyicilerin ilgisini çeken The Purge üç filmlik bir seriye dönüşüyor. Bu yıl vizyona girecek olan distopik serinin üçüncü filmi The Purge: Election Year’dan yeni fragman yayınlandı.

Düşük bütçesine rağmen konusuyla büyük işler başaran Arınma Gecesi (The Purge) izleyicilerin beğenisini kazanmış ve hatrı sayılır gişe hasılatı elde etmişti. Büyük başarının ardından 2014 yılında Arınma Gecesi Anarşi (The Purge: Anarchy) vizyona girdi ve 112 milyon dolarlık hasılat elde etti. Böylelikle devam filmi Arınma Gecesi 3‘ün kapıları sonuna kadar açıldı. Çekimleri tamamlanan ve vizyona girmeyi bekleyen filmden ilginizi çekebilecek yeni fragman yayınlandı.

 

Tüm Suçlar Bir Günlük Serbest: Arınma Gecesi: Seçim Yılı

James DeMonaco‘nun senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmlere bir yenisini daha ekliyor. Arınma Gecesi: Anarşi‘de Leo Barnes karakterini canlandıran Frank Grillo seriye geri dönerken Elizabeth Mitchell, Arınma Gecesi’ni ortadan kaldırmak isteyen senatör Charlie Roan karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Arınma Gecesi: Seçim Yılı

The Purge: Election Year 1 Temmuz’da Vizyona Girecek

Leo Barnes, Arınma Gecesi’nde intikam almaktan vazgeçmiş ve artık Senatör Charlie Roan’ı korumakla görevli bir ekibin başında bulunmaktadır. Arınma Gecesi’ni tamamen yok etmek isteyen Roan’ı seçim dönemi boyunca koruması gerekirken, geleneksel tören boyunca tehdit altında olan yoksul ve masumların hayatta kalmasına yardım etmelidir. Ancak etrafta hiçbir desteğğin bulunmadığı bir anda gelen ihanet onları gün ışıyana kadar hayatta kalma savaşı vermek zorunda bırakır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın