Bad Moms Filminin +18 Fragmanı Yayınlandı

0 980

The Hangover (Felekten Bir Gece) filmlerinin senaristleri Jon Lucas ve Scott Moore’un yeni +18 fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Beyaz perdenin en çılgın kadınları bu filmde! Black Swan, Teddy, Friends with Benefits gibi filmlerde karşımız çıkan Mila Kunis, Veronica Mars dizisiyle hafızalara kazınan Kristen Bell ve Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı, Bu Nasıl Aile!, Crossing Jordan gibi filmlerde rol alan Kathryn Hahn‘ın başrollerini üstlendikleri komedi filminden yeni fragman yayınlandı. Senaryosunu yazdıkları Felekten Bir Gece (The Hangover) ile adından söz ettiren Jon Lucas ve Scott Moore ikilisinin yazıp yönettikleri Bad Moms‘un +18 fragmanı görücüye çıktı.

Bad Moms

 

Bad Moms Filmi 29 Temmuz 2016 Tarihinde Vizyona Girecek

STX Entertainment‘in katkılarıyla sinema salonlarındaki yerini alacak olan Bad Moms, anneliğin gizli kalan taraflarına odaklanacak. Amy Mitchell (Mila Kunis), Kristen Bell (Kiki) ve Carla (Kathryn Hahn) adında üç stresli anne, anneliğin vermiş olduğu sorumluluklardan uzaklaşıp yapılması gereken şeylerin yerine olumsuz davranışlar ve kendi zevklerini ön plana atan tercihler yapmak için çıktıkları yolun diğer anneleri rahatsız etmesini anlatıyor.

Christina Applegate, Kesha, Jade Pinkett Smith, Anne Mumolo gibi isimlerin de yer aldığı Bad Moms filmi 29 Temmuz’da gösterime girecek.

Cevap bırakın