Ben-Hur Filminden İki Yeni Klip Yayınlandı

0 964

Hollywood’un yeniden çevrim filmler furyasına katılan Ben-Hur yeni içerikleri ile merak uyandırmaya devam ediyor. Filmin yeni fragmanı ve Türkçe altyazılı kamera arkası videosu yayınlandı.

1959 senesinde izleyici karşısına çıkan ve tam 11 dalda Oscar kazanarak sinema dünyasına adını altın harflerle kazıyan Ben-Hur filminin yeniden çevrimi yayınlanan fragman ve Türkçe altyazılı klibiyle heyecan yaratıyor. Yeni fragmanda daha önce görmediğimiz sahneleri görürken kamera arkası videosunda, çekimlerin nasıl yapıldığını görüyoruz. Yayınlanan fragmanları izlerken bir çok sahnenin CGI efektiyle olduğunu düşünenleri ters köşe yapıyor.

Ben-Hur Filmi

Tehlikeli Sahneler CGI Efektleri Kullanılmadan Çekildi

Çekimlerin ne denli gerçekçi ve zorlu geçtiğini yayınlanan kamera arkası videosuyla izleyicilere gösteren Ben-Hur filmi Wanted, Night Watch ve Day Watch filmlerine imza atan Timur Bekmambetov tarafından çekildi. Lew Wallace tarafından yazılan Ben-Hur: A Tale of the Christ adlı romandan ikinci defa uyarlanan filmde Toby Kebbell, Jack Huston, Morgan Freeman, Rodrigo Santoro ve Haluk Bilginer yer alıyor.

Ben-Hur Filmi 9 Eylül 2016 Tarihinde Vizyona Girecek

Lew Wallace’in beyaz perdeye ikinci defa uyarlanan romanı Roma ordusunda subay olan üvey erkek kardeşi Messsala (Toby Kebbell) tarafından haksız bir şekilde ihanetle suçlanan prens Judah Ben-Hur’un (Jack Huston) epik hikayesini konu alıyor. Kudüs’te hayatını sürdüren soylu bir ailenin ferdi olan Judah Ben-Hur, Roma komutanı kardeşi Messala tarafından ihanete uğrar ve herşeyini kaybeder. Beş yıl Roma’da esir olarak yaşamaya çalışan Ben-Hur intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Bir çarpışmada esirler arasından kaçar ve Sheik Ilderim (Morgan Freeman) ile karşılaşır. İntikam yemini içen Ben-Hur Sherik Ilderim’in de yardımıyla bir kez daha Messala’nın karşısına çıkar.

Cevap bırakın