Biyografik Uyarlama Goat Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

0 42

Kayıt oldukları üniversitede erkek gruplarına katılmak için belirli testlerden geçen yeni erkek öğrenciler ile grubun eski öğrencileri arasındaki giriş testini işleyen Goat’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Brad Land‘in biyografisinden yola çıkılarak senaryolaştırılan hikaye George Washington filmini yazıp yöneten David Gordon Green tarafından kaleme alınıyor. Konusu itibarıyla Stanley Kubrick’in efsanelerinden olan yeni neslin Full Metal Jacket’ı, Goat ilk fragmanıyla izleyicilerin karşısına çıktı. 19 yaşında üniversiteye adım atan erkeklerin Amerikan üniversitelerinin olmazsa olmazlarından olan gruplara girme çabasını anlatan Goat, Andrew Neel tarafından çekildi. Neel, kamera arkasına geçtiği Goat filmiyle üçüncü uzun metraj yapımına da imza atmış oldu.

goat film izle

James Franco ve Ben Schnetzer Başrolde!

Gösterime girmeden önce bir çok film festivalinde izleyiciyle buluşan Goat, Eylül’de Amerika’da gösterime girecek. Brad Land’in yazmış olduğu biyografiden adapte edilen yapım, üniversiteye adım atan Brad Land’in hikayesine odaklanıyor. Ağabeyi Brett Land üniversitede bir erkek grubuna üyedir ve bu üyelik ona okulda popüler olma, sıkı kardeşlik, seks ve parti avantajları sağlar. 19 yaşına giren ve üniversite hayatına atılan Brad ise 500 bin öğrenci gibi vadedilenlerin cazibesine katılıp gruplara girmek isteyecektir. Erkek gruplarına girmek isteyen yeni öğrenciler için büyük cehennem haftası başlamıştır. Bu haftadan sağ çıkanlar gruba alınacaktır.

James Franco (Mitch), Ben Schnetzer (Brad Land), Nick Jonas (Brett Land), Virginia Gardner (Leah), Danny Flaherty (Will) gibi isimlerin yer aldığı Goat, Eylül’de Amerika’da gösterime girecek. Filmin ülkemiz vizyon tarihi henüz kesinlik kazanmadı.

Cevap bırakın