Bu Hafta Hangi Filmler Vizyonda? 4 Kasım 2016

0 72

Kasım ayının ilk haftasında üçü yerli toplamda altı yeni film vizyona giriyor. 4 Kasım haftasında sinema salonlarına Geniş Aile 2: Her Türlü, Doctor Strange, Dağ 2, Troller, O Kadın ve Albüm filmleri dahil oluyor

Sinema salonlarında bu hafta aksiyondan drama, komediden gerilime birbirinden farklı ve dikkat çekici filmler gösterime girdi. 4 Kasım haftasında üçü yerli toplamda altı yeni film izleyici karşısına çıkıyor. Bu hafta 2015 yılında vizyona giren Geniş Aile: Yapıştır’ın ikincisi olan Geniş Aile 2: Hertürlü, kadrosunda önemli isimlere yer veren film festivallerinden ödüllerle dönen Albüm, Fırtına Getiren timinin öyküsünü sinema dünyasına taşıyan Dağ 2 vizyona giren yerli filmler oluyor.

Doctor Strange Bu Hafta Vizyonda!

Marvel Sinema evrenine dahil olan yeni kahraman Stephen Strange’in hikayesini anlatan Doctor Strange uzun bir bekleyişin ardından sinema izleyicisilye buluşuyor. 232 kopya ile sinema salonlarında yer alan filmin yanı sıra Walt Dohrn ve Mike Mitchell’ın yönettiği Troller (Trolls) ve usta yönetmen Paul Verhoeven‘in kamera arkasına geçtiği O Kadın (Elle) haftanın yeni filmleri arasında yer alıyor.

Dağ 2

Dağ 2 Filmi

Bu haftanın yeni filmlerinden olan Dağ 2, askerlik mesleğinin doğasını ve savaşın merhametsizliğini sinemaya taşırken, Oğuz ve Bekir’in Bordo Bereli olmak için eğitimlerini ve dahil oldukları “Fırtına Getiren” timinde bulunan askerlerin efkarlı öykülerini anlatacak. Film aynı zamanda IŞİD tarafından infaz edilecek olan gazeteci Ceyda Balaban’ı kurtarmak için Irak’a gizli görevle giren Fırtına Getiren timinin operasyonuna odaklanıyor.

VİZYONA GİREN FİLMLERE AİT FRAGMAN VE DETAYLAR…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın