Buz Devri 5’ten Sevimli Sincap Scrat Klibi

0 1.905

Yaş farkı gözetmeksizin tüm sinemaseverlerin ilgiyle izlediği Buz Devri filmlerinin yenisi Ice Age: Collusion Curse’un yeni klibi yayınlandı. Video meşe palamudunun peşinden uzaya kadar giden Scart’ın maceralarına odaklanıyor.

2002 senesinde ilk filmiyle boxoffice listelerini alt üst eden Buz Devri filmi yeni filmleriyle günümüze kadar geldi. Bu yıl vizyona girecek olan Ice Age: Collusion Curse ile toplamda beşinci filme kavuşan seride macera ve eğlence kesintisiz devam ediyor. Filmden yayınlanan ilk fragman sevimli sincap Scrat’ın palamut aşkını bizlere göstermişti. Yeni yayınlanan 5 dakikalık klipte ise Scrat’ın meşe palamudunun peşinden uzaya kadar gitmesi ve dünyaya çarpmaya neden olacak gök taşlarını hareket ettirmesine odaklanıyor.

buz devri 5 izle

Ice Age: Collusion Curse 15 Temmuz’da Vizyonda!

Serinin beşinci filmi olan Ice Age: Collision Course‘un seslendirme kadrosunda seslerinden hatırlayacağımız isimler yer alıyor. İlk filmden beridir aynı karakteri seslendiren John Leguizamo (Sid), Denis Leary (Diego), Keke Palmer (Peaches), Queen Latifah (Ellie), Ray Romano (Manny), Wanda Skyes (Granny) ve Jay Leno (Fast Tony) tekrar kadroda yer alırken onlara Jessie J, Nick Offerman, Max Greenfield, ​Melissa Rauch ve Neil deGrasse Tyson gibi isimler eşlik edecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise daha önce serinin filmlerini yöneten Mike Thurmeier oturuyor.

Yayınlanan videoda daha yakından gördüğümüz Scrat’ın hayatının tek anlamı olan meşe palamudunun peşinden uzaya kadar gidip yanlışlıkla da olsa gezegenleri oluşturup izleyicileri maceralara çıkartacak olan Buz Devri 5: Büyük Çarpışma, 15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Serinin değişilmez karakterleri Sid, Manny ve Diego ise bu kez Dünya’yı kurtarmak için evlerini terk edip büyük maceralara yelken açacaklar.

Cevap bırakın