Çakallarla Dans Serisine Devam! Dördüncü Filmden İlk Fragman Geldi

0 115

Murat Şeker’in yönetmen koltuğunda oturduğu film serisi Çakallarla Dans’ın dördüncüsüne ait ilk fragman görücüye çıktı. Çakallarla Dans 4 filminden ilk fragman yayınlandı.

2010 yılında Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu‘nun bir araya geldiği Çakallarla Dans, devam filmleriyle izleyicilerin beğenisini kazanan bir komedi serisi haline dönüştü. İkişer yıl arayla vizyona giren Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede ve Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı’nın ardından gelen devam filmi Çakallarla Dans 4 için geri sayım başladı. Çekimleri tamamlanan ve vizyona girmek için gün sayan devam filminin ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Çakallarla Dans 4

Çakallarla Dans 4 Ne Zaman Vizyona Girecek?

UIP‘in dağıtımcılığını üstleneceği yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF‘ın üstlendiği Çakallarla Dans 4 filmi 25 Kasım 2016 tarihinde vizyona girecek. Senaryosu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker‘in üstlendiği filmin kadrosunda Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar’ın yanı sıra; Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy, Hande Katipoğlu, Tim Seyfi ve Alper Baytekin gibi isimler yer alıyor.

Çakallarla Dans 4

Çakallarla Dans 4 Filminin Konusu

Dört kafadarın maceralarını sinemaya taşıyan Çakallarla Dans serisinin dördüncüsünde kahramanlarımız işsiz, parasız ve evsizlikle terbiye edilmektedir. Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Necmi (Timur Acar), Servet (İlker Ayrık), Fatma (Didem Balçın) ve Hüseyin abi (Hakan Bilgin) maddi imkansızlıklardan aynı çatı altında yaşamaya başlamıştır. Bir gün Berber Hüseyin abi, elinde bir “Harita” ile çıkagelir. Almanya’daki dayıoğlu ölmüş ve vasiyet olarak bir harita bırakmıştır. Ellerine geçen haritanın gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, Edirne’ye doğru yola koyulurlar. Gerçekten gömü var mıdır? Fakir hayattan kurtulup zengin olacaklar mıdır? Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın