Çekmeceler Filmine +18 Yaş Sınırı!

Çekmeceler filmi ne zaman vizyona girecek? Çekmeceler filminin +18 kamera arkası videosu, fragmanları, filmin oyuncuları, konusu ve detayları…
Cinselliğin ön planda olduğu ”kız çocuk cinselliğine korkusuz bir bakış” atmayı hedefleyen Çekmeceler filminin özel kamera arkası videosu yayınlandı. M. Caner Alper ve Mehmet Binay‘ın yönetmenliğini üstlendiği film +18 derecelendirmesi aldı.

!f İstanbul’da, “Yine kışkırtıcı, çok konuşulacak… Bu hikayenin güzelliği, tabu yıkıcı gücünden gelen ezberbozanlığında gizli” sözleriyle tanıtılan Çekmeceler, Lars Von Trier’nin büyük ses getiren Nymphomaniac filmini akıllara getiriyor.

Yaratıcıları ve oyuncu kadrosuyla Çekmeceler +18 adında yayınlanan kamera arkası belgeseli filme olan merakı arttırıyor. Gerçek karakterler ve hikayeden yola çıkılarak senaryolaştırılan filmin yönetmenleri M. Caner Alper ve Mehmet Binay ; “Sanırım biz üstü örtülmüş gerçekleri topluma taşımayı seviyoruz. Çünkü +18 diye etiketlenen gerçekler, bize ve insanlığa dair şeyler. Bunlardan ne utanıyor, ne de çekiniyoruz.” şeklinde konuşuyorlar.

Merakla beklenen yapım Çekmeceler, 6 Mart 2015’te sinemalarda.

Filmin yayınlanan ilk fragmanını izlemek için aşağıdaki görsele tıklayınız.

Çekmeceler Filmi İlk Fragmanı

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın