Gençlik Filmi Oyun’dan Yeni Fragman Yayınlandı

0 983

Kadrosunda Emma Roberts ve Dave Franco gibi isimlerin yer aldığı gençlik filmi “Nerve”, ülkemizdeki ismiyle Oyun’un yeni fragmanı yayınlandı.

Sinema tutkunları ve eleştirmenlerin dikkatini Catfish belgeseliyle çeken Henry Joost ve Ariel Schulman ikilisi, daha sonra çektikleri Paranormal Activity 3 ve Paranormal Activity 4 ile ününe ün katarak beyaz perdede tanınmışlığını ve yeteneklerini ispatladı. Yaptıkları her işte yönetmen koltuğunu paylaşan ikili geleneklerini bozmadan devam etti ve Jeanne Ryan‘ın yazmış olduğu aynı adlı romandan uyarlanan Nerve‘in kamera arkasına geçti. Filmin senaryosu ise American Horror Story dizisinin de yazarları arasında bulunan Jessica Sharzer tarafından kaleme alındı.

nerve filmi

Emma Roberts ve Dave Franco’lu Oyun Filminden Yeni Fragman

Henry Joost ve Ariel Schulman ikilisinin yönetmen koltuğunda oturduğu Nerve filmi konusunun yanı sıra oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. American Horror Story ve Scream Queen dizileriyle adından söz ettiren Emma Roberts ile Sihirbazlar Çetesi, Kötü Komşular filmleriyle karşımıza çıkan Dave Franco‘nun başrol üstlendikleri filmde; Juliette Lewis, Emily Meade, Miles Heizer ve Johnny Beauchamp yer alıyor. Filmin müzikleri ise Rob Simonsen tarafından yapılıyor.

nerve filmi

Oyun Filmi 26 Ağustos’ta Vizyona Girecek

Film, teknolojinin gelişmesiyle birlikte popülerliğini arttıran sanal oyunları ele alarak hikayesini anlatıyor. Arkadaşlarının ısrarı üzerine Doğruluk-Cesaret tarzı Nerve oyununa dahil olan Vee Delmonico oyundaki yönlendirmeler sonucu gizemli bir yabancıyla tanışır ve yakınlık kurar. Oyunun onlara verdiği rolleri yapmaya başlayan ikili eğlenirken zor duruma düşeceklerinin farkına varamazlar. Yeni direktiflerle hayatları zorlaşan Vee ve Ian oyundan tamamen kurtulmanın yollarını arar.

Cevap bırakın