Idris Elba’lı 100 Streets Filminden Fragman

0 1.448

Tutkularını keşfetmeye çabalayan karakterlerin hikayelerine odaklanan Idris Elba ve Gamma Arterton’lı 100 Streets filminin yeni fragmanı yayınlandı.

Polisiye drama dizisi Luther ile Altın Küre kazanan sinema dünyasında Thor, Legacy, Prometheus ve Beast of No Nation gibi yapımlarda karşımıza çıkan Idris Elba‘nın başrolü üstlendiği 100 Streets filminin yeni fragmanı paylaşıldı. Daha önce birçok TV dizisi çeken Jim O’Hanlon‘ın ilk uzun metraj film deneyimi yaşadığı yapım, tutkularını keşfetmiş ya da yeni fark eden insanların yaşamlarına farklı bir pencereden bakıyor.

100 street filmi izle

100 Streets Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Idris Elba ve Bond filmi Quantum of Solace ile adından söz ettiren Gemma Aterton‘ın başrolü paylaştıkları 100 Streets, 11 Kasım’da İngiltere’de vizyona girdi. 13 Ocak 2017 tarihinde Amerika’da gösterime girecek olan filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ile ilgili henüz detay bulunmuyor. Senaryosu Leon Butler tarafından yazılan filmin oyuncu kadrosunda Franz Drameh, Ken Stott, Tom Cullen, Charlie Creed-Miles ve Kierston Wareing gibi isimler de yer alıyor.

100 Streets Filminin Konusu

Max ve karısı Emma’nın yanı sıra trafik kazasıyla yaşamı değişen bir şoför ve uyuşturucu satıcısıyken kendini aktör olarak bulan Kingsley’in odak noktası olduğu film, karakterlerin tutkularını keşfetme çabalarını anlatıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın