İnsanlar ve Maymunların Savaşı! War for the Planet of the Apes’ten İlk Türkçe Fragman

0 54

2017 filmleri listesinin üst sıralarında yer alan Maymunlar Cehennemi film serisinin sonuncusu War for the Planet of the Apes’in merakla beklenen ilk Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerden itibaren 2017 filmlerinin yeni fragmanları bombardıman gibi gelmeye devam ediyor. Transformers: The Last Knight ve Spider-Man: Homecoming‘in hemen ardından ilk fragmanıyla izleyici karşısına çıkan War for the Planet of the Apes heyecanı bir tık daha artırdı. 1968 senesinde temelleri atılan ve 1973 yılına kadar toplamda 5 filmlik seri haline gelen Maymunlar Cehennemi serisi 2011 senesinde yeniden başlamış ve vizyona girmesini beklediğimiz üçüncü film War for the Planet of the Apes filmine kadar geldi.

Maymunlar Cehennemi: Savaş

War for the Planet of the Apes Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Geçtiğimiz aylarda 50 saniyelik tanıtımıyla sinema tutkunlarını heyecanlandıran, ülkemiz sinema salonlarında Maymunlar Cehennemi: Savaş ismiyle 14 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek. Andy Serkis’i tekrar Ceasar karakterini canlandırırken göreceğimiz Maymunlar Cehennemi: Savaş filminde; maymunlar ve insanlar arasında geçen büyük savaş anlatılacak. İlk filmin yönetmeni Mat Reeves yeni filmde “halkının lideri Caesar maymunların Musa’sı olmak için savaşacak” dedi.

Maymunlar Cehennemi: Savaş

Maymunlar Cehennemi 3 Filminin Konusu

Yeni serinin üçüncüsü Maymunlar Cehennemi: Savaş (War for the Planet of the Apes) Caesar’ın liderliğinde olduğu maymunlar ve acımasız Colonel tarafından yönetilen bir ordu ile olan ölümcül savaşa odaklanacak. Maymunların yaşadığı büyük kayıplar sonrası Caesar, karanlık tarafına dönerek türünün intikamını almak için yolculuğa çıkar. Bu yolculuk sonrasında Colonel ile karşı karşıya gelen Caesar kendi türleri ve gezegenin geleceği için büyük savaşı başlatacak.

Maymunlar Cehennemi: Savaş

Cevap bırakın