Hızlı ve Öfkeli 8 Setinden Yeni Video! Ekip Toplandı!

0 194

Küba halkına ilkleri yaşatan Hızlı ve Öfkeli 8’in yeni içerikleri izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Geçtiğimiz haftalarda set görselleri ve videosu yayınlanan filmden yeni bir video yayınlandı. Videoda Fast 8’de rol alacak isimleri görüyoruz.

Geride bıraktığımız hafta Hızlı ve Öfkeli 8‘in kötüsü olan Charlize Theron‘un ilk görüntüsü paylaşılmış ve heyecan yaratmıştı. Cipher karakteriyle karşımıza çıkacak Theron’un yanı sıra filmin Küba setinden de bir video paylaşılmıştı. Bu kez bir çok oyuncunun göründüğü set videosu paylaşıldı.

Kurt Russell İlk Defa Hızlı ve Öfkeli 8 Setinde Göründü

Her geçen gün oyuncu kadrosunu genişleten Hızlı ve Öfkeli 8‘in yayınlanan kamera arkası videosunda; yönetmen F. Gary Gray, Ramsey karakterini canlandıracak olan Natalie Emmanuel, Deckard Shaw olarak izleyeceğimiz Jason Statham, Hobbs’u canlandırarak gönüllerde taht kuran Dwayne Johnson, hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmayan Scott Eastwood ve serinin değişilmezleri Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Ludacris, Tyrese Gibson‘ı gördük. Tabii ki beyaz perdenin en önemli isimlerinden Kurt Russell da gözümüzden kaçmadı.

Hızlı ve Öfkeli 8, 2017 Yılında Vizyona Girecek

Yayınlanan görselleri ve kamera arkası videolarıyla heyecanımızı yükselten Hızlı ve Öfkeli 8, 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek. Çekimleri devam eden filmin ilk fragmanını izlemek için biraz beklememiz gerekecek…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın