Justice League Filminin Logosu ve Batmobile Fotoğrafı Paylaşıldı

0 67

Batman v Superman: Dawn of Justice ile temelleri atılan Justice League filminin yeni detayları ortaya çıktı. Gelecek yılın heyecanla beklenen yapımları arasında yer alan filmin logosu ve Batmobile’in fotoğrafı yayınlandı.

Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Gal Gadot, Jeremy Irons gibi isimlerin yer aldığı Batman v Superman: Adaletin Şafağı‘nın ardından vizyona girecek olan Justice League‘in logosu ve Batmobile‘in fotoğrafı yayınlandı. 2017 yılında vizyona girmesi planlanan filmin hem beyaz hem siyah logosunun yanında Batman‘in aracı Batmobile’in biraz üzerinde oynanmış halini görüyoruz.

Justice League 2017

Justice League’in Yönetmen Koltuğunda Zack Snyder Oturuyor

300 Spartalı, Watchmen Man of Steel ve son olarak Batman v Superman‘i yöneten Zack Snyder, iki bölüm olarak vizyona girmeye hazırlanan Justice League‘in yönetmen koltuğunda oturuyor. Batman, Wonder Woman, Superman ve Aquaman gibi DC öykü evreninin önemli kahramanlarını bir araya getirecek olan filmde Ben Affleck, Henry Cavill ve Gal Gadot yer alacak. Ayrıca filmde Aquaman karakteriyle Jason Momoa, Cyborg karakteriyle Ray Fisher, The Flash karakteriyle de Ezra Miller görünecek. Williem Dafoe‘nin henüz rolü açıklanmadı.

Justice League 2017

Justice League - Batmobile
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın