Kadın Oyuncuların Yer Alacağı Ocean’s 11’den Yeni Detaylar

0 83

Yeniden çevrim film furyası gün geçtikçe popülaritesini arttırıyor. Temmuz ayında vizyona girmeye hazırlanan ve büyük değişimin yaşandığı Hayalet Avcıları, Ocean’s 11’e en yakın örneklerden.

George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia gibi isimlerin yer aldığı 2001 filmi Ocean’s 11 uzun yıllar aranın ardından yeniden çevrim olarak izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Son dönemde yeni örneklerini gördüğümüz yeniden çevrim projeler arasına dahil olan Ocean’s Eleven, yönetmen Gary Ross yorumuyla izleyiciyle buluşacak. Yeniden çevrim Hayalet Avcıları’nda olduğu gibi ana karakterleri kadın oyunculardan oluşacak olan Ocean’s Eleven yeni detaylarıyla merak uyandırıyor.

Cate Blanchett Ocean’s 11 Filminde Oynayabilir!

Zafer Yolu (Seabiscuit), Yaşamın Renkleri (Pleasantville) ve Açlık Oyunları (The Hunger Games) gibi filmlere imza atan Gary Ross‘un yönetmen koltuğunda oturacağı yeniden çevrim Ocean’s Eleven için yeni detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz haftalarda Jennifer Lawrence‘ın filme dahil olacağı yönünde dedikodular çıksa da oyuncunun yoğun programı nedeniyle projeden uzaklaşmasına neden olmuştu. Çekimlerine bu kış başlanılması düşünülen film için yeni bir isim daha iddia edildi. Mavi Yasemin (Blue Jasmine), Babil (Babel) ve Carol gibi filmlerle adından söz ettiren Cate Blanchett, Ocean’s Eleven için son aday oldu. Yapımcılarla görüşme aşamasında olan oyuncunun imza atmaya çok yakın olduğu gelen detaylar arasında.

Ocean

Filmin İsmi Ocean’s Ocho Olabilir

Çekimlerine 2016’nın kış aylarında başlanılması düşünülen film için yapımcılar sıkı çalışma içerisinde. Sandra Bullock‘un kadroda yer alması kesinleşen filmin senaryosu Little Women senaristi Olivia Milch tarafından yazılacak. Yabancı kaynaklardan gelen haberlere göre filmin adının Ocean’s Ocho olması yüksek ihtimal görünüyor. Bullock’a hangi kadın oyuncuların eşlik edeceği belirsizliğini korurken, filmde George Clooney‘in Danny Ocean rolüyle sürpriz yapacağı düşünülüyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın