Kerem Bürsin’li Yerli 3 Idiots Filmi Geliyor

0 63

Hint sinemasının en çok izlenen filmi olma özelliğini taşıyan 3 Idiots (Üç Aptal) filminin yerli uyarlaması geliyor. Filmde Kerem Bürsin’in yanı sıra Taner Ölmez ve Ezgi Eyüboğlu yer alacak.

IMDb puanlamalarına ve eleştirmenlere göre 2009 yılının en iyi filmi olan 3 Idiots (Üç Aptal) filminin yerli uyarlaması için çalışmalar başladı. Yönetmenliğini Rajumar Hiran’nin üstlendiği Hindistan’da ünversite eğitimi gören üç gencin hikayesine odaklanan filmin yerli uyarlamasında tanıdık isimler rol alacak. Güneşi Beklerken, Ulan İstanbul ve Şeref Meselesi gibi dizilerde rol alıp Unutursam Fısılda ile sinema macerası yaşayan Kerem Bürsin başrolü üstlenecek. Filmde ona Medcezir dizisiyle adından söz ettiren Taner Ölmez ve İntikam dizisinde Ada karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu eşlik edecek.

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin’in Yer  Aldığı 3 Idiots Uyarlaması Geliyor

Limon Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği yerli uyarlama Üç Aptal‘ın cast çalışmaları son buldu ve film çekilmeye hazır. Ancak sahnelerin sorunsuz çekilmesini isteyen yapımcı bulunan mekanları beğenmediği için proje ertelenmek zorunda kaldı. Kerem Bürsin, Taner Ölmez ve Ezgi Eyüboğlu’nun yer alacağı film mekanların netleşmesinin ardından mesaiye başlayacak. Kış aylarında vizyona girmesi planlanan film, yetişmediği taktirde gelecek yıl sinema salonlarına uğrayacak.

Cevap bırakın