Kevin Hart ve Ice Cube İş Başında! Zor Biraderler 3 Geliyor

0 4.007

Eleştirmenler tarafından vasat bulunan ancak gişe başarısıyla devamı çekilen Ride Along filmlerinin üçüncüsü çekiliyor. Ride Along 3 filmi geliyor.

Jackie Chan ve Chris Tucker, Ben Stiller ve Owen Wilson, Simon Pegg ve Nick Frost, Kemal Sunal ve Halit Akçatepe, Zeki Alasya ve Metin Akpınar gibi isimler sinema dünyasının unutulmaz komedi ikilileri olarak kabul edilir. 2014 yılında vizyona giren Ride Along (Zor Biraderler) filmiyle bir araya gelen Kevin Hart ve Ice Cube de saymış olduğumuz komedi ikililerine aday. Her ne kadar vasat bir filmle karşımıza çıksalar da gişe başarısı ikinci filmin kapılarını araladı bu yıl vizyona giren Zor Biraderler 2 ile sevilen ikili yeniden izleyici karşısına çıktı. Tim Story ise hikayenin devam edeceğinin müjdesini verdi.

Zor Biraderler 3 izle

Tim Story: Ride Along 3 Filmi Çekilecek!

Zor Biraderler filminin beklentilerin üzerinde izlenmesinin ardından çekilen devam filmi her ne kadar ilkini aratsa da üçüncü film için yeşil ışık yakılmıştı. Sonunda beklenen açıklama geldi ve Zor Biraderler 3 (Ride Along 3) filminin çekileceği yetkili bir isim tarafından doğrulandı. İlk filmin yönetmeni Tim Story’nin The Warp’e yaptığı açıklama şu şekilde:

“Ride Along 3 filminin senaryosu şu anda yazım aşamasında ve yeni fikirler heyecan yaratıcı. Kevin Hart ve Ice Cube’u üçüncü filmde görmek istiyoruz çünkü onlar dünyadaki en tuhaf ikili. Senaryonun elime geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Harika fikirlerimiz var.”

Senaryonun henüz yazım aşamasında olduğu göz önünde tutulursa, Zor Biraderler 3 filminin 2018 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Cevap bırakın