Kingsman 2’nin Kadrosuna Oscar Ödüllü Oyuncu

0 51

Bu yıl içerisinde “Hell or High Water” isimli proje ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Jeff Bridges, 2017’de vizyona girecek olan Kingsman 2’nin kadrosuna dahil olduğunu Twitter üzerinden duyurdu.

Matthew Vaughn‘in yönetmenliğini üstlendiği 2014 yapımı Kingsman: Gizli Servis (Kingsman: The Secret Service) beklenenin üzerinde ilgiyle karşılaşıp hatrı sayılır gişe elde edince devam filmi de garantilenmişti. Kingsman 2 olarak anılan film için çalışmalar başlamış Colin Firth, Samuel L. Jackson ve Taron Egerton gibi isimlerin yer aldığı kadroya yeni isimler dahil olmuştu. Filmden yeni gelen haber ise heyecan yaratıyor.

Kingsman: The Golden Circle

Oscar Ödüllü Jeff Bridges, Kingsman The Golden Circle’ın Kadrosunda Dahil Oldu

Sıradan bir gencin gizli bir örgüt bünyesi altında efsanevi ajana dönüşümünü anlatan filmin devam halkasına; Büyük Lebowski (The Big Lebowski), True Grit, Tron gibi filmlerle hafızalara kazınan Jeff Bridges dahil oldu. Channing Tatum, Halle Berry, Julianne Moore, Mark Strong‘ın yer alacağı kadroya dahil olan Bridges; canlandıracağı karakteri açıklamasa da resmi Twitter hesabı üzerinden bu maceraya katıldığını duyurdu.

Kingsman: The Golden Circle 16 Haziran 2017’de Vizyona Girecek

Senaryosu Jane Goldman, Dave Gibbons ve Mark Miller tarafından yazılan Kingsman 2‘nin yönetmen koltuğunda yeniden Matthew Vaughn oturuyor. 20th Century Fox katkılarıyla perdeye taşınacak olan filmin 16 Haziran 2017 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Cevap bırakın