Man of Steel 2 Filmi İçin Hazırlıklar Başladı

0 270

Superman’in kendine has hikayesinin anlatıldığı Man of Steel devam filmine kavuşuyor. En son Batman v Superman: Dawn of Justice filminde gördüğümüz Superman (Henry Cavill) Man of Steel 2’de yeniden karşımızda olacak.

DC hız kesmeden ardı arkasına bombaları patlatmaya devam ediyor. Her ne kadar Batman v Superman: Dawn of Justice filmi eleştirmenler tarafından yerden yere vurulsa da sinema tutkunları tarafından yere göğe sığdırılamamıştı. Ben Affleck, Henry Cavill ve Gal Gadot’un bir araya gelmesiyle oluşan büyük güç izleyicileri büyüledi ve Justice League’in temelleri atıldı. Tüm eleştirilere göz yumup hayranların beklentilerini yerine getiren Warner Bros. kritiklerce sağlam bir şekilde eleştirilen Suicide Squad’ın vizyona girmesinin ardından Man of Steel 2‘yi duyurdu.

Man of Steel 2

Man of Steel 2 Filminin Çekimlerine Başlandı

12 Ağustos’ta ülkemiz sinema salonlarında gösterime girecek olan Suicide Squad Amerika’da bir hafta önceden vizyona girdi ve hayranlar tarafından 2016 yılının en iyi filmlerinden biri olarak gösteriliyor. İlk hafta sonunda 135 milyon dolarlık bir hasılat Warner Bros‘u harekete geçirdi. The Warp tarafından yapılan haberde projeye yakınlığıyla bilinen bir ismin doğrulamasıyla Man of Steel 2 filminin çalışmalarına başlandığı bildirildi.

Man of Steel 2

DC Sinematik Evreninden Ardı Arkasına Heyecan Yaratan Filmler

Warner Bros. tarfından Man of Steel 2 ile ilgili resmi bir açıklama henüz yok. Ancak planların, 2018 yılında Ben Affleck’in yönetmenliğini üstlenip başrolde yer alacağı Kara Şovalye’ye hayat vereceği solo Batman filminden sonra izleyicilerle buluşturmak olduğu belirtiliyor. Man of Steel 2 Superman’in göründüğü DC sinematik evreninin Man of Steel, ardından gelen Batman v Superman: Dawn of Justice, Justice League Part One ve Justice League Part Two’nun ardından beşinci gövde gösterisi olmuş olacak.

Cevap bırakın