Manga Uyarlaması Ghost in the Shell’in Türkçe Fragmanı

0 49

Scarlett Johansson’ın başrolü üstlendiği manga adaptasyonu Ghost in the Shell ülkemizdeki ismiyle Kabuktaki Hayalet filminin ilk Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

Gelecek yıl gerçek anlamda sinema salonlarına saldırmamıza sebep olacak. Christopher Nolan’ın yönettiği Dunkirk’ten süper kahraman filmi Wonder Woman’a, Justice Leauge’den Luc Besson’un yönettiği Valerian’a vizyon tarihi beklenmesi güç yapımlar vizyona giriyor. 2017 yılının beklenen filmleri arasına aksiyon filmlerinin aranan kadını Scarlett Johansson‘un başrolde olduğu, büyük hayran kitlesine sahip manga uyarlaması Ghost in the Shell‘i de eklemek gerek.

Ghost in the Shell / Kabuktaki Hayalet

Ghost in the Shell (Kabuktaki Hayalet) Ne Zaman Vizyona Girecek?

Son dönemde yer aldığı Yenilmezler (Avengers) ve Lucy filmleriyle aksiyon konusunda maharetlerini gösteren Scarlett Johansson filmin ana karakteri The Major’e hayat verirken, filmin ana kötüsü Boardwalk Empire ile adından söz ettiren Michael Pitt (Kuze) tarafından canlandırılıyor. Oyuncuları arasında Juliette Binoche‘in de yer aldığı ülkemizdeki ismiyle Kabuktaki Hayalet filmi 31 Mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Kabuktaki Hayalet (Ghost in the Shell) Filminin Konusu

Yönetmen koltuğunda Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White and the Huntsman) ile ilk uzun metrajlı işine imza atan Rupert Sanders‘ın oturduğu yapımcılığını Avi Arad ve Steven Paul‘un Ghost in the Shell, 2029’da geçen polisiye öyküyü ele alıyor. Filmin orijinal konusu ise şöyle: “Birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan sorumlu benzersiz insan-saybörg hibritin hikayesini konu alıyor. Kendisini en tehlikeli suçluları durdurmaya adamış olan 9. Birlik, tek amacı Hanka Robotic’in siber teknolojideki girişimlerini yok etmek olan bir düşmanla karşı karşıya kalır.

Ghost in the Shell / Kabuktaki Hayalet
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın