McQueen Pistlere Geri Dönüyor! Cars 3 Filmi Geliyor

0 327

Animasyon tutkunları için ayrı bir anlama sahip olan Cars (Arabalar) filmlerinin devam halkası geliyor. Uzun yıllar aranın ardından vizyona girmesi planlanan Cars 3’ün detayları paylaşıldı.

Unutulmaya yüz tutmuş devam projelerinden biri olan Cars’ın devam halkasından yeni haber var. 2006 senesinde John Lasseter ve Joe Ranft ikilisinin kamera arkasına geçtiği Cars (Arabalar) filmi küçük sinemaseverler başta olmak üzere 7’den 70’e her yaştan izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. 5 yıllık bir aranın ardından gelen Cars 2, ilk film gibi etki bırakmasa da Şimşek McQueen‘in hikayesini anlatmaya devam etmişti.  Üçüncü film için sessizliğe bürünen Pixar ekibi ortaya çıktı ve “Cars 3″ü duyurdu.

Cars 2 Filmi

Cars 3 Filmi 2017 Yılında Vizyona Girecek!

2011 yılında gösterime giren Cars 2’nin ardından 5 yıl geçti ve devam filmiyle ilgili detaylar Pixar’ın vizyona girmeye hazırlanan filmi Findig Dory (Kayıp Balık Dory)’nin galasında ortaya çıktı. Entertainment Weekly’e açıklama yapan ilk iki filmin yönetmeni John Lasseter, 2017 yılında vizyona girecek olan Cars 3‘ün Şimşek McQueen ile Doc Hudson’ın geçmişteki ilişkilerine odaklanacağını söyledi. Yönetmen, “Cars 3’te yeni karakterlerimiz, bazı büyük yarışlarımız var. Yeni film daha duygusal ve Mc Queen’in Doc Hudson ile ilişkisi ve onunla ilgili anılara odaklanıyor.” dedi. Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre ise Şimşek McQueen’in kendinden daha genç ve daha hızlı arabalara karşı vereceği mücadelenin ele alınacağı söyleniyordu.

İlk iki filmi yöneten John Lasseter‘ın yönetmen koltuğunu Vall-E, Ratatuy, Cars ve Sevimli Canavarlar Üniversitesi Pixar animasyonlarının sanat bölümünde yer alan Brian Fee‘a emanet ediyor. Yeni hikayesiyle merakla beklediğimiz Cars 3, 6 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın