Monster Trucks Filmine Ait İlk Fragman Yayınlandı

0 1.106

2017’de aramıza yepyeni bir fantastik film katılıyor. Alex Summers’ın başrolde yer aldığı Monster Trucks’ın ilk fragmanı beğeniye sunuldu.

Ice Age (Buz Devri), Robots (Robotlar), Epic (Doğal Kahramanlar) gibi beğeni toplayan animasyon filmleri çeken Chris Wedge, üç yıllık bir sürenin ardından live action filmle kamera arkasına geçiyor. Animasyon türünün tanınmış yönetmenlerinden olan Wedge’in kamera arkasına geçtiği Monster Trucks eğlenceli ilk fragmanıyla beğeni topluyor.

Yeni Nesil X-Men Lucas Till Başrolde!

Yeni X-Men üçlemesinde Alex Summers nam-ı diğer Havoc olarak izleyici karşısına çıkan Lucas Till, 2017 yılında vizyona girmeye hazırlanan Monster Trucks‘ta başrolde yer alıyor. Ona Danny Glover, Jane Levy ve Holt McCallany eşlik ediyor.

Monster Trucks Filminin Konusu

Film, Lucas Till’in canlandırdığı Tripp karakterinin etrafında dönüyor. Lise son sınıfta olan Tripp yaşadığı kasabadan kurtulma yolları aramaktadır. Zamanının çoğunu araba parçalarını birleştirerek kendine canavar kamyon yapmayla geçiren gencimiz yakınlarda bir petrol sonraj yerinde meydana gelen kaza sırasında özgür kalan canavarla karşı karşıya gelir. Tripp’in hız tutkusu ve bu yaratığın kamyonu ele geçirmesi ona hem kaçma şansı, hem de yeni arkadaş edinecektir.

Derek Connolly‘nin senaryosunu yazdığı Monster Trucks, 21 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek.

Cevap bırakın