Müziğiyle Adından Söz Ettiren Nick Cave Belgeselinden Fragman

0 960

Rock’n’Roll grubu Nick Cave and the Bad Seeds ile tanınan müzisyen Nick Cave’in hayatının anlatıldığı belgeselin ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. One More Time with Feeling filminin ilk fragmanı görücüye çıktı.

Nick Cave oyuncu, roman, şarkı ve senaryo yazarı olarak farklı kimliklerde karşımıza çıkmış olsa da onun en bilinen yönü müzisyenlik hayatıdır. Birbirinden farklı yeteneklerini hayata geçirip ilerletebilme yeteneğine sahip olan Cave’in hayatı yeni bir filmle beyaz perdeyi ziyarete hazırlanıyor. Tükenmek bilmeyen enerjisiyle ve yaşam öyküsüyle insanlara ilham kaynağı olan isimin yaşamı 2015 yılında 20,000 Days on Earth adında bir belgesele konu olmuştu. Usta müzisyen şimdi de Andrew Dominik‘in kamera arkasına geçtiği yeni belgesel One More Time with Feeling ile yeniden hatırlanacak.

One More Time with Feeling Filmi 8 Eylül’de Vizyona Girecek

Siyah-beyaz tarzında olmasıyla Nick Cave‘in tarzını yansıtan One More Time with Feeling belgeseli beraberinde sevindirici haberlerle geldi. Nick Cave & Bad Seeds’in The Skeleton Tree ismini verdikleri albüm de filmin vizyona giriş tarihine yakın raflardaki yerini alacak. Kamera arkasına Andrew Dominik‘in geçtiği film usta müzisyenin talihsiz bir kazada kaybettiği oğlunun ardından başladığı yeni albüm çalışmalarına odaklanacak. Film, 8 Eylül 2016 tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak.

Cevap bırakın