Natalie Portman ve Louis Garrel Başrolde! Planetarium’dan İlk Fragman

0 842

Oscar Ödüllü aktris Natalie Portman ve genç Fransız aktör Louis Garrel’ın başrollerini paylaştıkları Planetarium adlı filmden ilk fragman ve poster izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Son olarak Knight of Cups, A Tale of Love and Darkness, Jane Got a Gun filmleriyle karşımıza çıkan Natalie Portman, ülkemiz için vizyon tarihi henüz belirlenmeyen Planetarium filminde başrolde yer alıyor. Fransız sinemacı Rebecca Zlotowski‘nin yönetmen koltuğunda oturup aynı zamanda Robin Campillo ile senaryosunu yazdığı film 1930’lu yılları beyaz perdeye taşıyor. Portman ise 1994 yılına damga vuran Leon: The Professional filmininden sonra ilk defa bir Fransız yönetmenle çalışma şansına erişiyor.

İki Kız Kardeşin Hayaller ve Sihirle Dolu Dünyası: Planetarium

Oyuncu kadrosunda Natalie Portman‘ın yanı sıra Johnny Depp’in kızı Lily-Rose Depp‘in de yer aldığı Planetarium, Laura ve Kate Barlow’un Paris’te tanıştıkları bir yapımcının hayatlarını alt üst etmesin üzerinde ilerliyor. İki ismin yanında ayrıca Emmanuel Salinger, Amira Casar, Pierre Salvadori, Louis Garrel, David Bennet gibi isimler yer alıyor.

Planetarium
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın