Nicholas Hoult’un Başrolde Yer Aldığı Collide’den Yeni Fragman

0 35

Son olarak X-Men: Apocalypse filminde görme şansımızın olduğu Nicholas Hoult’un başrolde yer aldığı yeni film geliyor. Oyuncu kadrosu ve adrenalin dolu konusuyla dikkat çeken filmin yeni fragmanı yayınlandı.

Sinema dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getiren Collide, aksiyon dolu yeni fragmanıyla izleyicilerin karşısına çıktı. 2013 senesinde Welcome to the Punch ile aksiyon sinemasına katkıda bulunan Eran Creevy, Collide ile üçüncü yönetmenlik deneyimin gerçekleştiriyor.Creevy,  F. Scott Frazier ile senaryosunu yazdığı filmin aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oyuruyor. Yeni fragmanı yayınlanan filmin oyuncu kadrosu ise heyecanlanmamıza yetiyor.

Anthony Hopkins ve Felicity Jones’ta Kadroda!

Yakın tarihte vizyona giren Dev Avcısı Jack (Jack the Giant Slayer), Mad Max: Fury Road, Equals ve X-Men: Apocalypse filmlerindeki performanslarla izleyiciyi büyüleyen Nicholas Hoult, filmin ana karakteri Casey’i canlandırıyor. Filmde Hannibal Lecter olarak hafızalarımıza simasını kazıyan Anthony Hopkins ve son olarak Her Şeyin Teorisi (Theory Everythink)’nde izlediğimiz Felicitiy Jones yer alıyor.

Bu Yılın Heyecan Yaratan Filmi Collide’nin Konusu

Bir soygun sırasında korkutucu mafya babası olan Hagen’a (Anthony Hopkins) ait bir paketi çalan Casey (Nicholas Hoult), kız arkadaşını korumak adına eski uyuşturucu kaçakçısı patronu Geran’dan yardım ister. Hagen’ın kargoya ulaşmak için her yolu deneyeceğini düşünen Casey sevgilisi Juliette’i (Felicity Jones) korumak adına Alman karayollarında nefes kesen bir araba takibine girecektir.

19 Ağustos’ta Amerika’da vizyona girecek olan Collide filminin ülkemiz için kesinleşmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor.

Cevap bırakın