Pacific Rim: Maelstrom Filminin Çekimleri Başladı!

0 118

Guillermo Del Toro’nun yönettiği Pasifik Savaşı filminin ikincisi için yeni haber geldi. Pacific Rim: Maelstorm ülkemizdeki ismiyle Pasifik Savaşı 2 filminin çekimleri başladı.

2013 senesinde vizyona giren ve 411 milyon doların üzerine gişe elde eden Pacific Rim (Pasifik Savaşı) hem gişe getirisi hemde kendine has hayran kitlesi elde etmişti. Filmin ikincisi duyurulsa da yönetmen Guillermo Del Toro hazırlıklara başlamış ancak film bir kaç ertelenmenin ardından sessizliğe bürünmüştü. 2016 yılının çekimler için hazırlıklara başlandığı haberi ortaya çıkmasının ardından detaylarını beklediğimiz Pasifik Savaşı 2 hakkında önemli detaylar geldi. Film kadrosuna katılan en son Star Wars: Güç Uyanıyor (Star Wars: The Force Awakens) filminde izlediğimiz John Boyega çekimlerin başladığını ve filmin orijinal adını duyurdu.

First day on Pacific Rim today. Here’s to a great adventure ahead ✌?

BOYEGA (@jboyega_) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (9 Kas 2016, 10:14 PST)

Pacific Rim: Maelstorm Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Daha önce sinema sitelerinde dolaşan, John Boyega’nın yaptığı Instagram paylaşımıyla da ismi doğrulanan Pacific Rim: Maelstorm filmi ülkemizde 23 Şubat 2018 tarihinde vizyona girecek. İlk filmi yöneten Guillermo Del Toro yönetmen koltuğunu Steven S. DeKnight‘a bırakırken, oyuncu kadrosunda Boyega’nın yanı sıra Adria Arjona, Tian Jing, Max Martini ve Scott Eastwood gibi isimler de yer alıyor. İlk filmde gördüğümüz Ron Perlman ve Rinko Kikuchi‘nin geri dönme ihtimalinin olduğu belirtildi.

Pasifik Savaşı 2

Cevap bırakın