Resident Evil: The Final Chapter’dan Nefes Kesen Fragman

0 1.200

Resident Evil isimli video oyundan sinemaya adapte edilen serinin son filmi Resident Evil: The Final Chapter nefes kesen ilk fragmanıyla karşınızda. Milla Jovovich döktürmeye devam ediyor…

2017 yılında heyecanla beklenen oyun uyarlamaları izleyicilerin karşısına çıkacak. Michael Fassbender’ın başrolde olduğu Assassin’s Creed ve vizyona girmeye hazırlanan devam filmi Resident Evil: The Final Chapter gelecek yılın oyun uyarlamaları olurken 2018 yılında Alicia Vikander’ın Lara Croft’u canlandıracağı Tomb Raider serisi başlayacak. Asıl konumuz Milla Jovovich‘in ikonik karakter Alice’i canlandırdığı yeni Resident Evil filmi. Jovovich daha devam filmini bekleyenleri heyecanlandırmak için resmi Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak heyecan yaratmıştı. Şimdi de filmin ilk fragmanı yayınlandı.

resident evil final chapter

Resident Evil: The Final Chapter Filminden İlk Fragman Yayınlandı

2002 yılında küçük bütçe ile yola çıkan Resident Evil toplamda 102 milyon dolar hasılat elde ederek gelecek devam filmlerinin kapılarını aralamıştı. On sene içerisinde beş filmlik bir seri haline dönüşen Resident Evil, altıncı film Resident Evil: The Final Chapter ile seriyi noktalamış olacak. Paul W.S. Anderson‘ın kamera arkasına geçtiği filmde Milla Jovovich ikonik karakterini canlandırıyor. Filmde ayrıca Ali Larter, Ruby Rose, Iain Glen gibi isimler de yer alıyor.

Alice’i son kez canavalar ordusuna karşı savaşırken izleyeceğimiz Resident Evil: The Final Chapter, 3 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek.

Cevap bırakın