Russo Kardeşler’den İlk Avengers: Infinity War Fotoğrafı

0 78

75’e yakın süper kahramanın bir arada Thanos’a karşı savaşacağı Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) filminin ilk fotoğrafı yönetmen koltuğunda oturan Russo Kardeşler’den geldi.

Marvel, Yenilmezler (Avengers) serisinin sonuncusu Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı‘nın vizyon tarihini 27 Nisan 2018 olarak açıklamış sinema tutkunlarını heyecanlı bir bekleyiş sarmıştı. Filmin yapımı sırasında da film hakkında yeni detaylar ortaya çıkmıştı. Avengers: Infinity War filminin kadrosuna evrenin taze koruyucuları Guardians of The Galaxy ekibinin katıldığı duyurulmuş heyecan tavan yapmıştı. Sonrasında Doctor Strange’in de ekibe dahil olması haberi beklentileri bir hayli yükseltmiş filmin senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely 75’e yakın süper kahramanın görüneceğini duyurmuştu. Yeni detayların heyecan yarattığı filmin ilk fotoğrafı da Russo Kardeşler tarafından paylaşıldı.

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War Filmininde Hangi Oyuncular Yer Alacak?

Birlikte çalıştıkları işlerle isimlerinden söz ettiren Anthony Russo ve Joe Russo‘nun yönetmen koltuğunda oturduğu Avengers: Infinity War filminde süper kahraman bolluğu yaşayacağız. Benedict Cumberbatch (Dr. Stephen Strange), Zoe Saldana (Gamora), Chris Pratt (Peter Quill), Benedict Wong (Wong), Elizabeth Olsen (Scarlett Witch), Vin Diesel (Groot), Sebastian Stan (Winter Soldier), Dave Batuista (Drax), Jeremy Renner (Hawkeye), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Paul Bettany (Vision) ve filmin kötüsü Josh Brolin (Thaonos), Chris Evans (Captain America), Brie Larson (Captain Marvel), Tony Stark (Iron Man), Chris Hemsworth (Thor), Cobie Smulders (Maria Hill), Karen Gillan (Nebula), Scarlett Johansson (Black Widow), Tom Holland (Spider-Man), Paul Rudd (Ant-Man), Chadwick Boseman (Black Panther) ve Mark Ruffalo (The Hulk) gibi isimler filmde yer alacak ancak bazıları için söylentiler de mevcut.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın