Saw: Legacy Filminin Vizyon Tarihi ve Yönetmeni Belli Oldu

0 48

Sinemanın uzun soluklu serilerinden olan Testere’nin yeni filmleri çekilecek. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan detayların ardından Saw: Legacy filminin yönetmen koltuğuna oturacak isim ve vizyon tarihi belli oldu.

2004 yılında ilk filmiyle izleyici karşısına çıkan toplamda 7 filmlik bir seri haline gönüşen Saw ülkemizdeki ismiyle Testere filmleri, geçmiş dönemlerde devam filmleri hakkında dedikodularla gündeme gelmişti. 2014 yılında serinin onuncu yıl şerefine düzenlenen yeniden gösterimde izleyicilerin ilgisi büyük olunca yapımcılar seriyi devam ettirmek için karar verdiler. Aradan geçen yılların ardından geçtiğimiz Şubat ayında Lionsgate‘in Testere serisinin yaratıcıları James Wan ve Leigh Whannell ile birlikte yeni film çalışmaları haberi gelmişti. Şimdi de heyecan yaratan yeni proje Saw: Legacy‘nin yönetmeni ve vizyona gireceği tarih belli oldu.

Saw: Legacy

Saw: Legacy Filmi 2017 Yılında Vizyona Girecek

Lionsgate tarafından resmi açıklama gelmemesine rağmen Saw: Legacy filminin Eylül ayında Toronto’da çekimlerine başlandığı ortaya çıkmıştı. Filmle ilgili bilinenler oldukça sınırlı olsa da Lionsgate, 27 Ekim 2017 tarihinde gösterime gireceğini ve filmin “Untitled Saw Movie” olarak açıkladı. Film ile ilgili ortaya çıkan detaylardan bir diğeri ise kamera arkasına geçecek isim/isimler oldu. İsimsiz Testere filminin yönetmen koltuğunda Spierig Kardeşler (Micael & Peter) oturacak. Çekmiş oldukları Predestination filmiyle olumlu eleştiriler toplayan ikili yeni Testere filmiyle ününe ün katacak gibi görünüyor.

Cevap bırakın