Sibel Kekilli’den İki Yeni Film

0 69

Fatih Akın ile birlikte çalıştığı Duvara Karşı filmiyle duyuran Sibel Kekilli iki yeni filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu televizyon serüvenine iki yeni filmle devam edecek.

Televizyon ve sinema dünyasındaki yükselişini sürdüren Sibel Kekilli dünyanın en çok izlenen dizilerinden Game of Thrones’ta karşımıza çıkmıştı. 2012 senesinde ise Berengar Pfahl’ın kamera arkasına geçtiği “Die Männer der Emden” isimli filmde görünmesinin ardından yeni bir film projesiyle izleyici karşısına çıkmamıştı. 36 yaşındaki oyuncunun yer alacağı iki yeni film açıklandı.

9 Yönetmenin Kamera Arkasında Olduğu Film “Berlin I Love You”

36 yaşındaki oyuncunun rol alacağı yapımlardan biri Denis Gansel, Fernando Eimbcke, Jan Ole Gerster gibi 9 yönetmenin kamera arkasına geçeceği “Berlin I Love You” olacak. Bu filmde Kekilli; Sophie Turner, Jared Leto, Jack Huston gibi isimlerle çalışacak. Film, Almanya’nın başkentinde geçen 10 farklı romantik hikayeyi beyaz perdeye taşıyacak.

Farklı ödüllerin sahibi de olan Sibel Kekilli’nin bir diğer projesi ise Daphne Charizani‘nin yönetmenliğini üstleneceği Im Feuer olacak. Henüz tek oyuncusu açıklanan filmin konusu ve detaylarının ilerleyen zamanda açıklanması bekleniyor.

Cevap bırakın