Simülasyon Filminden İlk Türkçe Fragman

0 3.278

Oyun tutkunlarının ilk fragmanıyla dikkatlerini çeken The Call Up’ın Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Bilim kurgu ve aksiyon harmanlaması film yakında vizyona girecek.

2004 senesinde çekmiş olduğu Indecision adlı kısa filmle sinema dünyasına dahil olan Charles Barker, uzun yıllar aranın ardından ilk uzun metrajlı filmine imza attı. Senaryosunu yazıp yönetmen koltuğunda oturduğu bilim kurgu – aksiyon harmanlaması film oyun tutkunlarının dikkatini çekiyor. Bilim kurgu filmlerinin gelecek yıllarda yaşanacaklara ilham kaynağı olduğunu düşünürsek, gerçeklikte çığır açan sanal gerçeklik savaş oyununu önümüzdeki yıllarda görmemiz mümkün gibi görünüyor.

Simülasyon Filmi 15 Temmuz’da Vizyona Girecek

Charlez Barker tarafından yazılıp yönetilen The Call Up filminin oyuncu kadrosunda; Aşk Gurur ve Zombiler’de izlediğimiz Morfydd Clark, Pamuk Prenses ve Zombiler filminde karşımıza çıkan Chris Obi, Triple 9 filminin ortak yapımcılarından Adriana Randall, Jack Ryan: Gölge Ajan oyuncusu Parker Sawyers, Tom Benedict Knight ve Max Deacon gibi isimler yer alıyor.

bilimkurgu film önerisi

Simülasyon Filminin Konusu

Tek çıkışın kazanmak olduğu bir sanal gerçeklik oyunu düşünün. Oyunda birinci olanın ödülü ise 100 bin dolar… Sanal gerçeklikte çığır açan bu savaş oyunu için en iyi online oyuncular bir araya gelir. Oyuncular, son teknoloji ile donatılarak hazırlanmış kıyafetleri ve ekipmanları sayesinde tamamen oyunun dünyasına girer ve kendini bir savaşın ortasında bulurlar. Bu gizemli simülasyonun gerçeklik seviyesi tahminlerinin çok ötesindedir. Oyunda ölürsen, gerçek hayatta da ölür müsün?

Cevap bırakın