Source Code 2 Filminin Yönetmeni Belli Oldu

0 4.634

Source Code 2 filmi ne zaman Türkiye’de vizyona girecek? Source Code 2 filminin oyuncu kadrosu açıklandı mı? Source Code 2 filminin ilk fragmanı yayınlandı mı? Source Code 2 filminin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
2011 yılında ülkemizde Yaşam Şifresi adıyla sinema izleyicisiyle buluşan Source Code, farklı konusuyla dikkatleri üzerine çekmişti. Jack Gyllenhaal‘in başrolünü üstlendiği filmde, trendeki bombayı bulmak için sürekli olarak 8 dakika öncesine giden bir ajanın hikayesine odaklanıyordu. Her yanılmasında simülasyon onu yine aynı noktaya döndürüyordu.

Serinin ilk filmi Source Code aynı zamanda Duncan Jones için de önemli bir yere sahip. Jones ilk filmi olan Moon’dan sonra Source Code’u çekerek ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştı. Eğer sıkı bir Warcraft hayranıysanız Duncan Jones ismini duymuşsunuzdur, Jones son olarak çekimleri tamamlanan Warcraft filminin yönetmenliğini yaptı.

yaşam şifresi 2 izle

Source Code 2 Filmi Çıkacak mı?

Source Code’un ikininci filmi için Jones’un adı anılmıyor. Ondan boşalan yönetmen koltuğuna Anna Foerster oturacak. Sinema dünyasında adı pek duyulmayan yönetmen Foerster bir kaç dizinin yönetmenliği dışında aralarında Independence Day’in de bulunduğu birkaç filmin görsel efekt ekibinde çalışmış.

Proje aşamasındaki filmin henüz çekim takvimi ve vizyon tarihi belli değil. Başroldeki Jack Gylleenhaal ve yönetmen Anna Foerster‘ın yanı sıra ilk filmin de senaryosunu yazan Ben Ripley‘in ikinci filmin de senaryosunu yazacak olması kesinleşti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın