Sylvester Stallone’nun Olmadığı Rambo Filmi Rambo: New Blood

0 152

Yeni Rambo serisi geliyor desek? The Nu Image/Millenium Films’in yapımcılığını Ariel Vromen’in yönetmenliğini üstlendiği Rambo: New Blood filmi geliyor.


David Morrell‘in yazmış olduğu First Blood adlı kitaptan sinemaya uyarlanan Rambo macerası, Sylvester Stallone’nun büyüleyici performansıyla unutulmaz filmler arasına girmiş çekilen dört devam filmiyle unutulmazlar arasına girmişti. 2008 senesinde vizyona giren John Rambo‘nun ardından devam filminin geleceği konuşulsa da çeşitli sebeplerden dolayı proje askıya alınmıştı. O tarihten beri akibetinin ne olacağı belli olmayan filmiçin açıklama geldi. Yeni Rambo filmi için detaylar ortaya çıktı.

John Rambo - Sylvester Stallone

Rambo Efsanesi Yeni Filmle Geri Dönüyor

Rambo filmlerinin yapımcı stüdyosunun The Nu Image/Millenium Films‘in açıklamasına göre; yeşil bere sahibi komando John Rambo’nun küçük bir dağ kasabasında kendi acımasız düzenini kuran kasaba şerifi tarafından sıkıştırılmasını anlatan First Blood yeniden çekilecek. Rambo serisinin üne kavuşmasındaki büyük pah sahibi olan Sylvester Stallone, yeni filmin başrolünde yer almayacak. Yapımcı şirket daha genç bir isimle yoluna devam etmek istediğini belirtirken; efsane karakteri kimin canlandıracağı belirsizliğini koruyor.

Genç Oyuncuların Yer Alacağı Yeni Rambo Serisi Rambo: New Blood

Nu Image/Millennium Films, Sylvester Stallone’nun yer almayacağı filmin ismini Rambo: New Blood olarak belirledi. Suçlu (Criminal) ve The Iceman gibi filmlere imza atan Ariel Vromen‘in yönetmenliğini üstlendiği yeni filmin senaryosu Brooks McLaren‘a emanet.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın