The Conjuring 3 Çekilecek mi? Yeni Spin-Off Proje Hakkında Detaylar

0 933

Korku filmlerinin başarılı yönetmeni James Wan filmografisini genişletmeye ve alanının en iyisi olduğunu göstermeye devam ediyor. Yönetmen düzenlenen basın toplantısında, The Conjuring 3 ve çekilmesi düşünülen spin-off proje The Nun hakkında konuştu.

James Wan‘ın kamera arkasına geçtiği The Conjuring 2: Enfield Poltergeist vizyona girmesinin ardından ilk haftasında elde ettiği 40 milyon dolarlık hasılatla, tüm zamanların en iyi üçüncü korku filmi açılışını yaptı. Warner Bros. ve James Wan bu başarıdan oldukça memnunken üçüncü film hakkında detaylar da konuşuldu. Yönetmen henüz kesinleşmeyen ancak çekilmesine kesin gözüyle bakılan The Conjuring 3 için; “Şeytan ve kötü ruh vakalarıyla ilgilenen Ed ve Lorraine Warren çiftinin arşivleri oldukça kalabalık. Bunlar arasında bir yenilik aramakta sakınca görmüyorum. Belki üçüncü filmde hikayeyi American Werewolf in London tarzında anlatmayı tercih ederiz. Baskerville Tazısı stilinde bir düşmana karşı Ed ve Lorriane Warren bu gerçekten büyüleyici olurdu.” dedi.

the nun izle 2018

The Conjuring 2’nin Spin-Off Projesi “The Nun”

Yönetmenin yapmış olduğu açıklamalara göre henüz kesinleşmiş bir The Conjuring 3 projesi görünmüyor, ancak ilk iki filmin başarısı ücüncü filmin kapılarını aralayacak gözüyle bakılıyor. Ayrıca James Wan, 2014’te vizyona giren Korku Sensı‘nda yer alan Anabelle‘in spin-off projesinin ardından Korku Seansı 2‘de görünen Nun karakteri içinde ayrı bir film çekeceğini duyurdu. Yapımcılığını James Wan‘ın üstleneceği The Nun filminin senaryosunu David Johnson kaleme alacak.

Spin-off proje; Ed ve Varren çiftinin, dört çocuklu bekar bir annenin başında bulundğu Hodgson ailesinin yaşadığı korkutucu olayları aydınlatmasını konu alan The Conjuring 2’de görünen The Nun karakterinden esinleniyor.

Cevap bırakın