The Crow Filminin Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

0 54

Game of Thrones’tan Khal Drago olarak tanıdığımız Jason Momoa’nın başrolünü üstleneceği yeniden uyarlama The Crow’un izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Corin Hardy’nin yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın çekimlerinin Ocak 2017’de başlayacağı duyuruldu.

James O’Barr imzalı 90’lı yılların gotik konseptli çizgi romanı The Crow uzun zaman sonra yeniden sinema uyarlamasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Kitap ilk olarak 1994 senesinde Alex Proyas‘ın kamera arkasına geçtiği Bruce Lee’nin oğlu Brandon Lee‘nin başrolü üstlendiği bir uyarlamaya kavuşmuştu. Hatta film çekimlerin bitmesine yakın sette talihsiz bir şekilde ölen Brandon Lee ile acı bir şekilde hafızalara kazınmıştı. Yeni kazaların yaşanmasını istemediğimiz bir uyarlama daha geliyor. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da açıklandı.

Khal Drago - Jason Momoa

The Crow Filminin Çekimleri Ocak 2017’de Başlayacak

Ben-Hur, The Magnificent Seven, Ghostbusters gibi yeniden çevrim filmlerle ateşlenen bu furyaya The Crow‘un da katılması sinema tutkunlarını şaşırtmıyor. The Hallow’u çekmiş olan yönetmen Corin Hardy‘nin kamera arkasına geçeceği filmin başrolünde, HBO’nun en çok izlenen ayrıca korsan olarak da en çok indirilen dizisi Game of Thrones’tan Khal Drago olarak tanıdığımız Jason Momoa yer alacak. The Warp tarafından yapılan habere göre yönetmenliğini Corin Hardy başrolünü Jason Momoa’nın üstleneceği The Crow filminin çekimleri Ocak 2017’de başlayacak.

Cevap bırakın