The Crow Uyarlamasının Başrolünde Jason Momoa Yer Alacak!

0 78

Ülkemiz sinema salonlarında Ölümsüz Aşk ismiyle gösterimi gerçekleştirilen 1994 yapımı The Crow da yeniden çevrim projeler arasına katılıyor. Filmin başrolünde yer alması için anlaşılan isim ise DC filmlerinde Aquaman’i canlandıracak olan Jason Momoa oldu.

Beyaz perdenin tanınmış gotik konseptli konusunu tamamen çizgi romandan alan filmi The Crow, yapımcı şirketin de onayı üzerine yeniden çekileceği kesinlik kazanmıştı. İlk olarak yönetmeni belli olan filmin şimdi de oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Bruce Lee’nin oğlu Brandon Lee’nin canlandırdığı Eric Draven karakteri artık DC sinematik evreninin Aquaman (Arthur Curry)’i olan Jason Momoa tarafından hayat verilecek.

Jason Momoa The Crow Filminde Başrolde!

Filmin oyuncu seçimlerinde daha önce Jack Huston ve Luke Evans gibi isimlerle görüşülmüş, hatta Evans anlaşmayı yapmasının ardından kararından vazgeçmişti. Oyuncu sıkıntısı nedeniyle bir dönem askıya alınan filmden heyecanlandıran haber geldi. Ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones’tan Khal Drogo olarak tanıdığımız Jason Momoa, 1994 yılında çekilen The Crow filminin yeniden uyarlamasında başrol oynayacak. Variety’nin haberine göre Warrior (Büyük Dövüş), Brothers gibi filmlere imza atan Cliff Dorfman yeniden çevrim projenin senaryosunu kaleme alacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise The Hallow’u çeken Corin Hardy oturacak.

Hatta geçtiğimiz günlerde Jason Momoa, Instagram hesabı üzerinden yaptığı Corin Hardy ile birlikte paylaştığı fotoğrafla ortaya çıkan haberi doğrulamış oldu. Sizce Momoa, Brandon Lee’nin yerini doldurabilecek mi?

Cevap bırakın