Tim Burton Filminden İki Yeni Klip Yayınlandı

0 1.271

Ransom Riggs tarafından yazılan aynı adlı romandan sinemaya uyarlanan Miss Pregrine’s Home for Peculiar Children’ın vizyona girmeden önce iki yeni klibi paylaşıldı.

Beterböcek, Batman, Makas Eller, Hayalet Süvari gibi fantastik filmleri izleyiciyle buluşturarak sinemadaki rüştünü ispat eden yönetmen Tim Burton en son Alis Harikalar Diyarı’nı çekmişti. Yönetmen eski günlerini aratmayacak bir yapımla daha kamera arkasındaki görevini tamamladı. Oyuncu kadrosunda önemli isimlerin bir araya geldiği Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children filminin vizyona girmeden önce iki yeni klibi izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Dikkat Çeken Oyuncu Kadrosuyla: Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children

Sonbahar döneminin beklenen yapımlarından olan Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Eva Green ve Samuel L. Jackson başta olmak üzere filmde Asa Butterfield, Chris O’Dowd, Ella Purnell, Allison Janney, Rupert Everett, Terence Stamp gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosu ise X-Men: Geçmiş Günler Gelecek, Kick-Ass ve Kingsman Gizli Servis gibi yapımların senaristliğini yapan Jane Goldman‘ın kaleminden çıkıyor.

Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları 30 Eylül’de Vizyonda!

Ransom Riggs tarafından yazılan aynı adlı romandan sinemaya uyarlanan film, Avusturalya’da gizemli bir adada dış dünyadan kopuk bir şekilde yaşayan özel yetenekli, tuhaf çocuklara odaklanıyor. Jake gerçekleri ve saatleri kapsayan bir ipuçları keşfettiğinde, gizli bir sığınak olarak bilinen Miss Peregrine’in Tuhaf Çocukları’nı bulur. Bu evde yaşayanların özel güçlerinin olduğunu öğrenir ve gizli düşmanların pusuda beklediğinin farkına varır. Bu sırada Jake kimin gerçek, kimin güvenilir ayrıca kendinin de kim olduğunu anlamaya çalışır.

Cevap bırakın