Tom Hardy Mafya Babası Al Capone’a Hayat Verecek

0 263

Yönetmen koltuğunda Josh Trank’in oturduğu Amerika’nın en tanınmış mafyalarından olan Al Capone’un hayatını anlatacak olan Fonzo filminden yeni detaylar var.

Son dönemde 44 Child (44 Çocuk), Mad Max: Fury Road, Legend, (Efsane), Locke ve Oscar Adaylığı kazandığı The Revenant (Diriliş) gibi yapımlarla adından sıkça söz ettiren Tom Hardy, 2017 yılında izleyici karşısına çıkacak olan yapımlarına bir yenisini ekledi. Oyunculuğuyla beğeni toplayan Hardy, maddi sorunların yaşandığı dönemlerde Chicago’da başına geçtiği suç imparatorluğu ile günümüzde de adından söz ettiren Al Capone‘un hayatını anlatacak filmde yer alacak.  Fonzo ismiyle gösterime girecek olan filmi Josh Trank yönetecek.

Al Capone

Al Capone’un Hayatını Anlatan Fonzo Filminden İlk Detaylar

Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı’ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı’nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı’ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.” sözleriyle küçük yaşta suç dünyasına adım attığını dile getiren Capone, 48 yaşında hayata veda ederek filmlere konu olan bir çok olay yaşamıştır. Brian De Palma’nın yönettiği Robert De Niro’nun başrolü üstlendiği The Untouchables (Dokunulmazlar) filmiyle hapse nasıl girdiği işlenmiştir. Al Capone, hapis hayatında girdiği bunalım ve frengi nedeniyle 1947 senesinde 48 yaşında hayata veda etmiştir.

Tom Hardy Al Capone’u Canlandıracak

Doğaüstü (Chronicle) ile ilk uzun metrajlı işine imza atan ardından geçtiğimiz yıl vizyona giren Fantastik Dörtlü (Fant4stic) filmiyle kötü gidişe imza atan Josh Trank yeni filmle birlikte çıkışa geçmenin peşinde. Dokunulmazlar (The Untouchables) filminde Robert De Niro’nun büyüleyici performansıyla canlandırdığı Al Capone, Tom Hardy’nin yorumuyla bir kez daha beyaz perdede hayat bulacak. Fonzo filmiyle ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın