Tupac Belgeseli All Eyez on Me’den İlk Teaser Fragman

0 1.299

Rap müziğin efsane ismi Tupac Shakur’un gençlik hayatı, sokaklara çıkışı ve profesyonel kariyerinin anlatacak olan “All Eyez on Me” filminden ilk teaser fragman yayınlandı.

Tüm zamanların büyük sanaçıları arasında yer alan Tupac Shakur‘un yaşamının anlatılacağı belgesel hakkında nihayet ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Sorunlu bir ön hazırlık dönemi yaşayan Tupac filmi, bir çok kez yönetmen arayışına girmiş bu konuda sorunlar yaşamıştı. Yönetmenler arasında öne çıkan, çekmiş olduğu kliplerle adından söz ettiren Benny Boom oldu. En son geçtiğimiz yıl “Wild for the Nigh” adlı müzikal filmle kamera arkasına geçen yönetmen, efsane şarkıcının hayatının anlatıldığı filmde kamera arkasına geçti.

Tupac’a Benzeyen Demetrius Shipp Jr. Kadroda

Hayatta olsaydı 45 yaşında olacak olan Tupac’ın hayatını anlatan belgeselde onu, benzerliğiyle adından söz ettiren Demetrius Shipp Jr. canlandırıyor. Filmde ayrıca; Kat Graham, Annie Ilonzen, Dominic L. Santana, Jamal Woolard gibi tanınmış isimler yer alıyor. Filmin senaryosu ise Ed Gonzalez ve Jeremy Haft ikilisi tarafından kaleme alınıyor.

All Eyez on Me

Filmin İsmi Albümden Esinleniyor

Bu yılın sonlarına doğru vizyona girmesi planlanan All Eyez on Me, Tupac Shakur‘un gençlik dönemleri, sokaklarda adını duyurması ve profesyonel kariyerine odaklanacak. 1991 yılında çıkarılan albümden esinlenerek ismi ortaya çıkan film 11 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek. Ülkemiz için henüz kesinleşmiş vizyon tarihi bulunmuyor.

Cevap bırakın