Viral Filmi İlk Posteriyle Dikkat Çekiyor!

0 50

Korku filmlerine yakınlıklarıyla tanınan isimlerin bir araya geldiği Viral filminin ilk posteri yayınlandı. Film bu yıl vizyona girecek…

Düşük bütçe ve önemli gişesiyle izleyicilerin dikkatini çeken yapımlardan olan Paranormal Activity 3 ve 4’ü yöneten Henry Joost ile Ariel Schulman‘ın kamera arkasına geçtiği Viral filminden ilk poster paylaşıldı. Dimension Films ve Blumhouse‘ın finanse ettikleri film daha önce korku filmlerinde iyi işler yapmış isimleri bir araya getiriyor. Ziyaret (The Visit), Arınma Gecesi (The Purge) ve Ruhlar Bölgesi (Insidious) gibi korku filmlerinin yapımcılığını üstlenen Jason Blum‘ın yapımcılığını üstlendiği film Barbara Marshall ve Christopher Landon kaleminden çıkıyor.

Viral Filmi 19 Ağustos 2016 Tarihinde Vizyona Girecek

Viral filminin oyuncu kadrosunda Travis Tope, Michael Kelly, Brianne Howey, John Cothran Jr., Machine Gun Kelly ve Judyann Elder gibi isimler yer alıyor. İki kardeşin hayatta kalma mücadelesini perdeye taşıyan filmde, Emma ve küçük kardeşi Stacey küçük bir kasabada yaşamlarını sürdürmektedir. Nereden geldiği bilinmeyen bir enfeksiyonun kasabada yayılması Emma ve Stacey’nin ailesinden ayrılmasına sebep olur. Korunma amacıyla Evan’ın evine giden kızlar barikat kurarak virüsten korunmaya çalışmaktadır. Ancak her şey için oldukça geçtir, virüs onlara bulaşmış olabilir. Emma seçim yapmak zorunda kalır; ya kardeşini koruyacak ya da hayatta kalacaktır.

Viral Film Posteri

Cevap bırakın