Wanted 2’den Yeni Haberler Var!

0 4.497

İlk filmiyle sinemaseverlerin büyük ilgisiyle karşılaşan, başrollerini James McAvoy, Morgan Freeman ve Angelina Jolie’nin üstlendiği Wanted filmi 2008 yılında bomba etkisi yaratmıştı. 341 milyon $ gibi bir hasılat elde eden filmin ikincisi hakkında söylentilere son verildi.

Daha önce hakkında bir çok haber çıkmasına rağmen hiçbir şekilde resmileşmeyen Wanted 2 için yapımcı Marc Platt’tan filmin hayranları için sevindirici açıklamalar geldi.

Wanted 2 filmi çıkacak mı

Wanted 2 Çıkacak mı?

Platt, “Açıkçası şu anda elimizde bir senaryo var ve üzerinde çalışmalar devam ediyor. Senaryonun her geçen gün daha da iyiye gittiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Üzerinde bu kadar titiz çalışmamızın sebebi tabii ki izleyicilere daha önce gördükleri filmin bir benzerini sunmamaya çalışıyor olmamız. Eğer senaryoyu belli bir seviyenin üzerine çekebilirsek, emin olun ki Wanted 2 mutlaka gerçekleşecek bir proje. Bu kadar uzun sürmesi de normal çünkü hiç kolay bir iş değil.” dedi. Wanted 2 filmi iptal mi edildi? Wanted 2 filmi ne zaman Türkiye’de vizyona girecek? wanted 2 fragman yayınlandı mı? Wanted 2 hakkında tüm haberler ve detaylar sayfamızda.

Cevap bırakın