X-Men: Apocalypse’in Magneto Klibi ve Yeni Görselleri

Geçtiğimiz gün tüm dünyada vizyona giren X-Men: Apocalypse‘in yeni içerikleri paylaşılmaya devam ediliyor. İzleyicilerin bir kısmı film hakkında kötü eleştirilerde bulunurken büyük bir kısım ise genel olarak filmi beğenmiş görünüyor. Bryan Singer‘ın kamera arkasına geçtiği film şimdilik IMDb’den 7,8 puan almayı başardı ancak ilerleyen günlerde oynamalar olacağı kesin. Filmden yeni yayınlanan klipte, Michael Fassbender‘ın hayat verdiği Magneto karakterine daha yakından bakış atmamız sağlanıyor.

X-Men: Apocalypse

 

X-Men: Apocalypse Vizyonda!

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past) filmiyle tekrardan X-Men evrenine geri dönüş yapan Bryan Singer‘ın kamera arkasına geçtiği film Apocalypse, Days of Future Past ile başlayan devrimin sonuçlarını gösterirken yeni bir çağın kapılarını aralıyor. Filmin oyuncu kadrosunda geçmiş filmlerde izlediğimiz Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, Evan Peters, Lucas Till, Nicholas Hoult gibi isimler yer alırken evrene yeni katılan Oscar Isaac, Tye Sheridan, Sophie Turner, Alexandra Shipp, Kodi Smith-McPhee, Ben Hardy, Lana Condor ve Olivia Munn gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosu ise Simon Kinberg tarafından yazılıyor.

X-Men: Apocalypse

 

X-Men: Apocalypse Filminin Konusu

X-Men: Apocalypse, En Sabah Nur adlı dünyanın ilk mutantını konu alıyor. Tanrı ve X-Men evreninin ilk mutantı olarak bilinen Apocalypse (Oscar Isaac), dünyadaki mutantların güçlerini toplayarak ölümsüz ve yok edilemez hale geldi. Binlerde yılın ardından gerçekleşen büyük uyanışla birlikte gördüğü dünyadan memnun kalmayan ve kendi hükmedeceği bir dünya düzeni oluşturmak isteyen En Sabah Nur, bir mutant takımı kurmaya başlar. Bu büyük yıkımı karşısına, Professor X’in yardımlarıyla kurulan Raven (Jennifer Lawrence)’in liderlik ettiği genç bir X-Men takımı çıkar.

X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

Cevap bırakın