Yeni Batman Filminden İlk Detaylar

0 108

Christian Bale’den kostümü devralan Ben Affleck, yeni çekilecek olan Batman serisinin senaryo, yönetmen ve başrolünü üstlenecek. Affleck, yeni Batman filmleri hakkında detayları paylaştı.

Christian Bale‘in yorumuyla The Dark Knight Rises ile izleyici karşısına çıkan Batman karakteri, bu yıl Ben Affleck‘in kostümü devralmasıyla farklı bir boyuta geçiş yaptı. İlk tepkiler Affleck’in Batman olamayacağı yönünde olsa da Batman v Superman: Dawn of Justice‘in vizyona girmesiyle kafalardaki soru işaretleri silindi, hatta Affleck’in karakteri en iyi canlandıran oyunculardan olabileceği konuşuldu. Film her ne kadar başarılı olamasa da Batman’in ve yeni karkaterlerin tanıtımlarını gerçekleştirdi. Warner Bros. evrenin yeni filmlerine düzenlemeler yapacağını bildirdi.

Ben Affleck

Karanlık Ton Batman v Superman’in Başarısını Engelledi

Warner Bros., 25 Mart’ta vizyona giren Batman v Superman: Adaletin Şafağı‘nda istediği başarıyı elde edememiş sebep olarak izleyicilerin büyük bölümünden gelen karanlık yapı eleştirilerini göstermişti. Batman v Superman’den ağzı yanan şirket gelecek olan Suicide Squat filminde komedi dozunu arttırdı ve bazı sahnelerin yeniden çekilmesini istedi. Ayrıca şirket Saw (Testere), Insidious serisi (Ruhlar Bölgesi), The Conjuring serisi (Korku Seansı) gibi başarılı korku filmlerinden tanıdığımız James Wan, çekeceği Aquaman filminin Batman v Superman gibi karanlık tonda geçmeyeceğini açıkladı.

Ben Affleck

Yeni Batman Serisi Geliyor!

Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde beğeni toplayan özelliklerden birisi olan Ben Affleck‘in canlandırdığı Batman karakterine has solo film çekilecek. DC filmlerinin eski parıltılı günlerine geri dönmesinde büyük pay sahibi olacak olan yeni Batman serisi için çalışmalar devam ederken filmin yönetmen, senarist ve başrolünde göreceğimiz Ben Affleck açıklamada bulundu. Affleck: “Sanırım yeni hikaye, Zack Snyder’ın Batman v Superman: Dawn of Justice’da işlediği tarzda olacak. İlgi duyulan çizgi romanlarda yer alan belirli şeyleri bir araya getirerek yeni bir hikaye oluşturmayı planlıyorum” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın