Yeni Kahraman Max Steel! Filmden İlk Fragman Yayınlandı

0 837

Mattel firması tarafından ortaya çıkarılan aksiyon çizgi film karakteri Max Steel, Paramount Pictures’ın da işe el atmasıyla ilk sinema uyarlamasına kavuştu. Ben Winchell’in başrolünü üstlendiği Max Steel filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Ülkemizde farklı kanallarda yayınlanan çizgi dizi Max Steel sinema uyarlamasına kavuştu. Mattel isimli oyuncak firmasının favori karakteri olarak bilinen Max Steel ilk olarak televizyonlarda göründü ve kendine has izleyici kitlesi elde etti. Paramount Pictures da ilgi çeken aksiyon figürünü altı yıl önce sinemaya uyarlamak istediklerini söylemişti. Görünen o ki Paramount istediğini gerçekleştirdi ve filmin ilk fragmanını piyasaya sürdü.

Max Steel Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Büyük bir sessizliğin ardından ortaya çıkan ilk tanıtım fragmanıyla heyecan yaratan Max Steel filmi Amerika’da, 14 Ekim 2016 tarihinde vizyona girecek. Ülkemiz vizyon tarihi henüz açıklanmayan live-action uyarlamasında genç oyuncu Ben Winchell Max McGrath’i, Ana Villafane ise Sofia Martinez karakterini canlandırıyor. Marvel Studios emektarı Christopher Yost‘un senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Stewart Hendler oturuyor.

Max Steel Filminin Konusu

Bu yıl gösterime girecek olan Max Steel, henüz 16 yaşında olan Max McGrath ve uzaylı arkadaşı Steel ile olan maceralarına odaklanıyor. Max ve dostu Steel muazzam güçlerin birleştiği bir bedene sahip olurlar. Bu iki arkadaş kendilerini garip bir biçimde bağlayan kaderi kabul etmeye çalışırken, gerçekleri bulmak için birlikte çalışacak ve dünyayı tehdit eden gizemli güçlere karşı mücadele edeceklerdir.

Cevap bırakın