Yeni Ocean’s Eleven Filminin Kadın Oyuncuları Belli Oldu

0 78

Yeniden beyaz perdeye adapte edilen filmler kervanına katılan Ocean’s Eleven, büyük değişimle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kadın oyuncuların başrolde yer alacağı filmin kadrosu belli olmaya başladı.

Geçmiş yıllarda vizyona girip izleyicilerin dikkatlerini çeken yapımlar yeniden çevrimleriyle karşımıza çıkıyor. 2001 senesinde vizyona giren Gary Ross imzalı Ocean’s Eleven da vizyona girmeyi bekleyen Hayalet Avcıları (Ghostbusters), Jumanji, Memento, Ben-Hur gibi yeniden çevrim projeler arasına katılıyor. Köklü değişikliklerle yeniden çekilecek olan Ocean’s Eleven’ın orijinal filme göre en büyük farklı kadın oyuncuları olacak. Geçtiğimiz haftalarda Cate Blanchett ve Jennifer Lawrence gibi isimlerin kadroda yer alacağına dair haberlerle karşımıza çıkan yeniden çevrim film, kadroya dahil olan yeni oyuncularını duyurdu.

Ocean

8 Kadın Hırsızın Olduğu Ocean’s Eleven Geliyor!

Daha önce Little Women filminin senaryosuna imza atan Olivia Milch tarafından kaleme alınacak olan yeniden Gary Ross yorumuyla izleyici karşısına çıkacak. Filmin ortaya çıkan kadrosunda ise; Mavi Yasemin (Blue Jasmine), Babil (Babel) ve Carol gibi filmlerle adından söz ettiren Cate Blanchett; Gravity filmiyle Oscar’a uzanan Sandra Bullock, The King’s Speech ve The Wings of the Dove filmleriyle Oscar’a aday olan Helena Bonham Carter, en son Açlik Oyunlari: Alayci Kus – Bölüm 2’de karşımıza çıkan Elizabeth Banks ve televizyon ekranlarının tanınmış oyuncusu Mindy Kaling yer alacak.

Kadın oyuncuların başrolde olacağı Ocean’s Eleven yeniden çevriminin ismi Ocean’s Ocho olarak düşünülüyor. Filmin prequel mi, sequel mi, spin-off mu yoksa reboot görevi mi göreceğini ise henüz kesinleşmedi. Filmin çekimlerine bu sonbaharda başlanılacak.

Cevap bırakın