Yerli Bollywood Komedisi: Bir Baba Hindu’dan İlk Fragman

0 29

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra senarist ve yönetmen kimlikleriyle de adından söz ettiren Sermiyan Midyat’ın yeni filmi Bir Baba Hindu’nun ilk tam fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

2005 senesinde ekranlara gelen Emret Komutanım dizisiyle tanınmışlığını arttıran Sermiyan Midyat, yazıp yönettiği filmlere bir yenisini daha ekledi. Ay Lav Yu, Hükümet Kadın ve Hükümet Kadın 2 filmlerinin senaryosunu yazıp yönetmen koltuğunda oturan Midyat yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Bir Baba Hindu adlı filme imza attı. Geçtiğimiz haftalarda ilk teaserı yayınlanan filmin ilk tam fragmanı görücüye çıktı.

Bir Baba Hindu Filmi

Bir Bollywood Komedisi: Bir Baba Hindu

Pardon, Banyo, Eve Dönüş, Polis gibi yapımlarda oyunculuğunu gösteren Sermiyan Midyat‘a filmin ana karakterini canlandırırken ona; Nicole Faria, Burak Satıbol, Şafak Sezer, Füsun Demirel, Osman Alkaş, Begüm Öner, Zeynep Kankonde ve Ayhan Taş eşlik ediyor. Filmin görüntü yönetmenliğini Barış Özbiçer üstlenirken müzikler Sandeep Shirodkar, Jackie Vanjari ve Cem Yıldız tarafından yapılıyor.

Bir Baba Hindu Filmi

Bir Baba Hindu Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Gönlünü kaptırdığı kızın peşinden Mumbai’ye giden Fadıl’ın hikayesini beyaz perdeye taşıyan Bir Baba Hindu, 30 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek. Geniş oyuncu kadrosu ve Bollywood’a özel müzikal numaralarıyla dikkat çeken filmin resmi konusu şu şekilde:

Aşık olduğu kızın peşinden Mumbai’ye giden Fadıl’ın hikâyesini anlatan Bir Baba Hindu, izleyiciyi Hindistan’ın renkli sokaklarında bir maceraya çıkarıyor. Fadıl aşkı uğruna bütün imkanları reddedip çok tuhaf ve komik durumlara düşerken, hikâye izleyiciye aşkın kuvvetini de gösteriyor.

Bir Baba Hindu Poster

Cevap bırakın