Yeşil Dev Shrek Yeniden Sinemaya Dönüyor

0 118

15 yıl önce hayatımıza giren Shrek, Hollywood’un yeniden çevrim projeleri arasına katılıyor. DreamWorks ve Universal Pictures’ın bir araya gelmesiyle yeniden çekilecek olan animasyon hakkında detaylar…

Bir dönemin en popüler animasyon karakterlerinden olan Shrek, yeniden çevrim film furyasına katılmaya hazırlanıyor. Son yıllarda Madagaskar ve Kung Fu Panda gibi başarılı animasyonlara imza atan DreamWorks, tarihinin en başarılı filmlerinden biri Shrek’i yeniden izleyici karşısına çıkartacak. Popülerliğini kaybeden yeşil dev yeni filmleriyle yeniden hayat bulacak ve eski parıltılı günlerine geri dönecek.

Shrek

4 Shrek Filmi Çekilecek

Yeşil dev Shrek’in beyaz perdeyi yeniden ziyaret edecek olmasının perde arkasında ComCast‘ın büyük planları yatıyor. DreamWorks‘u satın alan ComCast, şirketin en çok ses getiren filmini yeniden çekerek “voliyi vurma” hayallerinde. 4 adet Shrek filmini çekmek için kolları sıvayan ComCast yapımları altışar ay aralarla piyasaya sürmeyi planlarken asıl hedefin, oyuncaklardan para kazanmak olduğu düşüncesinde. Bir sonraki aşama ise Shrek temalı bir park açarak Disneyland tarzı bir işletme sahibi olmak.

Cevap bırakın