”Analar ve Anneler” Dizisinin 1. Bölüm Fragmanı!

0 64

Yeni yılın iddialı dizilerinden biri olan ”Analar ve Anneler” tanıtım fragmanlarının ardından 1. bölüm fragmanıyla izleyicilerin karşısına çıktı. İlk bölüm fragmanı yayınlanan dizi merak uyandırdı.

Geçtiğimiz sezon önemli dizilerde rol alan oyuncuları kadrosuna katarak güçlü bir oyuncu kadrosuyla dizi izleyicilerini meraklandıran ”Analar ve Anneler” detaylarıyla merak uyandırmaya devam ediyor. İlk tanıtım videolarının ardından yayınlanan 1. bölüm fragmanı heyecan yarattı.

Ay Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği dizide Okan Yalabık, Binnur Kaya, Sinem Kobal, Hazar Ergüçlü, Ulaş Tuna Astepe, Metin Akdülger ve Nazan Kesal gibi isimler yer alıyor. İzleyicileri ekranlara kilitleyecek olan dizi 1970’li yılları ekranlara getiriyor. Dizi, Kader (Hazar Ergüçlü) ve Zeliha (Sinem Koba) adında iki genç annenin aynı çocuk için birbirleriyle olan savaşını konu alıyor.

Analar ve Anneler

Geçtiğimiz akşam ekranlara gelen fragmanda Binnur Kaya’nın canlandırdığı Hemşire Neriman karakteri ilk kez ekranlara geldi. Okan Yalabık’ın canlandırdığı polis karakterinin ablası olan Neriman, Zeliha ve Kader’in hayatlarını değiştiren isim olacak. Binnur Kaya bu rolde daha önce canlandırdığı karakterlere göre bambaşka bir karakteri canlandıracak.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yaparken senaryo ise Berkun Oya‘ya emanet.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın