Arka Sokaklar’ın Yeni Sezonuna Yeni İsimler!

0 261

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, yeni sezonda yeni oyuncularıyla izleyicisini yeniden kazanmaya çalışıyor.

Uzun yıllar boyunca Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisi, yeni sezonda yeni kanalı olan ATV‘de bomba gibi başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Yeni sezon hazırlıkları devam ederken diziye veda eden ve yeni katılan isimler oluyor. Eylül ayında ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar dizisine yeni oyuncu dahil oldu.

Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Özlem Çınar ve Figen Evren gibi isimlerin başrolleri üstlendikleri Arkak Sokaklar dizisinde yeni sezonda Meryem Dörtkardeş‘i izleyeceğiz. Dörtkardeş, Arka Sokaklar’da hemşire rolünde karşımıza çıkacak. Ayrıca daha önce diziden ayrılan Murat Komiser rolündeki Uğur Pektaş da yeni sezonda diziye dahil oluyor.

Diziden ayrılan isimler ise iki sezon boyunca dizide yer alan Buse Varol yeni sezonda dizide yer almayacak. Buse Varol’un yanı sıra İlker İnanoğlu, Gülcan Aslan, Beril Kayar, Müge Boz ve Can Nergis gibi isimler de diziden ayrıldı.

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda yeni bölümleriyle ATV ekranlarında!

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın